Gizlilik Politikası/ About Privacy

 

 • Yayınlamış olduğumuz tüm tasarım, fotoğraf ve görsellerin hakları Atölye4D’ye aittir ve Fikri ve Sınai Haklar ve Hukuk hükümlerince  korunmaktadır.
 • İnternet sitesinde bulunan model, tasarım, ad, resim ve tüm görsellerin kullanım hakları ve mülkiyeti Aslıhan Eskitürk’e ait Atölye  markasına ait olup bunların izinsiz kullanımı, kopyalanması, çoğaltılması ve her türlü hukuka aykırı olarak kullanılması 556 sayılı Marka ve Patent KHK gereği tazminat ödenmesi sonucunu doğuracak ve suç teşkil edecek ve sorumluları hakkında hukuk ve ceza davası açılmasını sağlayacaktır. 
 • Sitede verilen tüm görseller, logolar, markalar, tasarımlar ve fotoğraflar www.atolye4d.com a aittir. Marka ve tasarım sahibinden önceden alınmış bir yazılı izin olmadan bunların kullanımı yapılamaz, Atölye 4D markasını ve hizmetlerini tanıtma için kullanılacak ise gerekli bilgiler (marka ismi ve hakların sahibinin ismi gibi) verilerek kullanılabilir. 
 • İsminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve posta adresiniz sizi tanımlayan bilgilerdir. Siz özel olarak kişisel bilgilerinizi vermedikçe, (Örneğin ürün siparişi veya e-posta üyeliği yada katalog başvurusu gibi durumlarda) sizden kişisel bilgi toplanmaz.
 • Kişisel bilgilerinizi sadece internet sitesi yönetimi gereklilikleri doğrultusunda, sizin özel bilgilere ulaşabilmeniz için veya sizinle genel iletişim için kullanacaktır. Kişisel bilgileriniz Atölye4D şirketi dışında üçüncü şahıslara verilmeyecek veya hiçbir yerde yayınlanmayacaktır.
 • İnternet sitesine verilen kişisel bilgilerin doğruluğundan, bilgiyi beyan eden üye sorumludur. Yanlış ve yalan beyan nedeniyle site yönetimi sorumlu tutulamaz.
 • Atölye 4D internet sitesine girdiğinizde, genel kişisel olmayan bilgiler (kullanılan internet tarayıcısı, ziyaret sayısı, sitede harcanan ortalama süre, görüntülenen sayfalar) otomatik olarak kaydedilir (üyelik kaydından ayrı olarak). Bu bilgiler, internet sitemizin genel kalitesini arttırmak amacıyla kullanılır. Bilgileriniz bundan başka işleme tabi tutulmaz ve üçüncü şahıslara iletilmez.
 • Bilgileriniz bozulmaya, kayba, kullanılmaya, izinsiz giriş veya izinsiz yayınlanmaya karşı sürekli olarak korunmaktadır. Bilgilerinizin yer aldığı veritabanı, dünyadaki mevcut en yüksek güvenlik standardı ile korunmaktadır.
 • Ayrıca sizin tarafınızdan gönderilen her türlü kişisel bilgi SSL-Aktarma (Secure Socket Layer) yöntemi ile tarafımıza aktarılmadan şifrelenerek güvenliği sağlanmış olur.
 • Alışverişlerinizde Visa, Master Card ile ödeme yapabilirsinz.
 • Reşit olmayan kişiler yada çocuklar, ebeveyn veya vasilerinin izni olmadan Atölye 4D internet sitesine bilgi girişinde bulunmamalıdır. Atölye4D, hiçbir şekilde bilerek çocuklardan kişisel bilgi toplamayacak veya hiçbir şekilde bilgileri izinsiz olarak üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır.
Kapat